Analytika

Rozpoznat výhody i slabiny konkurence, odhalit vaše silné i slabé stránky a hlavně najít cesty a nástroje, které vám pomohou na cestě k úspěchu? Přesně to dokáže kvalitní analýza.

Rádi se pro vás ponoříme do hlubin Google AnalyticsGoogle TrendsCollabimMarketing Miner a dalších tajemných marketingových nástrojů a vytáhneme z nich hromadu užitečných informací, které vám pomohou rozvíjet se správnou cestou.

  • Najdeme pro vás ta správná klíčová slova, díky nimž vás váš zákazník najde na první pokus.
  • Odhalíme, které kampaně nejlépe oslovují vaši cílovou skupinu i které kanály má cenu více rozvíjet.
  • Ukážeme vám, jak vymazlit produkty vašeho e-shopu, zefektivnit procesy ve firmě a získat tak další výhodu oproti konkurenci.

A nejen to…

Kvalitní analýza stojí na počátku každého úspěšného projektu. Funkční web by měl být přehledný, srozumitelný, snadno ovladatelný, jedním slovem přátelský. Váš web v rámci analýzy prověříme nejen z pohledu UX, ale podíváme se na něj komplexně.

Abychom vychytali všechny „mouchy“ vašeho webu, zkontrolujeme ho po technické stránce (optimalizace rychlosti načítání a kontrola zobrazování na všech zařízeních – nejen na desktopu, ale i na tabletech a mobilech), zkontrolujeme správné nastavení měření a vyhodnocování dat včetně nastavení definovaných cílů. V neposlední řadě se podíváme i na to, jak vypadají chybové stránky a pod drobnohledem prověříme i kvalitu interního prolinkování.

Díky analýze získáte funkční web vychytaný do posledního detailu. Návštěvníkům se na vašem webu bude líbit, intuitivně budou vedeni od zažehnutí prvotní jiskry až po nákup nebo po zavolání na váš kontaktní telefon. A o to nám jde!

Vytvoříme za Vás

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences