Copywriting

Že texty na webu dneska nikdo nečte? Špatné texty možná! Ty dobré hltají zákazníci, roboti a tajně i konkurence (ale pššt!). Chcete přesně takové? V tom případě tu jste zcela správně. Cílem našich copywriterů je tvorba obsahu, který prodává!

Píšeme texty a textíky všeho druhu i ražení. Nabízíme komplexní služby. Proto spolu můžeme začít tvorbou firemní identity, následuje tvorba webutvorba e-shopu anebo něco úplně jiného, co vašemu byznysu pomůže růst a vzkvétat. K tomu všemu potřebujete chytlavé texty, které vás umí nejen představit v tom nejlepším světle, ale především vaše zboží a služby prodat. A není to jen o popiscích produktů a kategorií na webu. 

Moderní byznys je o budování a udržování dobrého vztahu s klienty. Proto náš copywriting necílí pouze na prokliky a přímé prodeje, ale nepřímo zasáhne i to nejdůležitější – emoce. Poutavý obsah pro sociální sítě nebo články na blog o tom, co zákazníky zrovna nejvíc „pálí“. To je to, oč tu běží!

S texty od nás si najdete cestu ke svým zákazníkům a přitáhnete i nové. V rukávu máme spoustu tipů, v hlavě hromadu nápadů a v klávesnici arzenál těch správných písmenek, díky kterým budete se svojí komunitou vždy na stejné vlně.

Co od nás můžete čekat? Kreativitu, sofistikovanost, eleganci a šmrnc. To znamená žádné otřepané fráze či laciné vtípky. Pro váš úspěch si klidně vypíšeme duši!

Kam píšeme texty?​

Weby a e-shopy

Dodáme vašim webovkám ty správné texty. Originálně, podle pravidel, fundovaně, ale i hravě a zábavně pro vaše zákazníky! Rádi popíšeme váš web i e-shop. Meta description, produktové popisky, kategorie i nákupní košík!

Sociální sítě

Instagram, Facebook, Pinterest a další. Kdo dnes není na sociálních sítích, jako by nebyl! Sledujeme trendy na socialu a plynně mluvíme jazykem přesně té vaší cílové skupiny. Rozpohybujeme likes, rozvíříme diskuze a vy posbíráte nejen nové sledující, ale hlavně nové zákazníky!

Blogy, články, linkbuilding

Chcete vzdělávat své zákazníky, propagovat svojí značku, vdechnout svému blogu nový život, případně dát o sobě vědět na celých širých vodách internetu? Píšeme poutavé, čtivé a zajímavé články na odborná i lifestyle témata.

Copy rady

Blog a popisky si píšete vlastní? Fandíme vám! Rada nebo kontrola od profíka se ale občas hodí, ne? Rádi hodíme očko na vaše autorské texty a pomůžeme vám je vyladit k dokonalosti.

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences