Tvorba e-shopů

Malý pro velké sny

Sníte o hezkém malém e-shopu, který ukáže vaše produkty zákazníkům přehledně, jednoduše a zároveň dostatečně atraktivně? S naší pomocí můžete mít vlastní e-shop snů dřív, než řeknete Shoptet.

Žádný web – ani úplně malinkatý eshop – se neobejde bez kvalitní a podrobné analýzy a důkladné přípravy. A na to jsme my opravdu jedničky! V rámci příprav hodíme očko na vaší konkurenci, mrkneme na cílovou skupinu zákazníků a klientů, SEO a další důležité prvky vašeho budoucího super webu. Na základě všech zjištěných informací a perliček vám navrhneme a vykouzlíme přehledný, intuitivní, jednoduchý, ale skutečně krásný a plně funkční e-shop v rámci možností vámi vybrané šablony.

Váš nový web vám pomůžeme nastartovat – šablonu od základů nastavíme, propojíme platební brány, optimalizujeme a zařídíme, aby o vás internet věděl co nejdříve. Budete-li chtít, můžeme váš byznys společně rozjet na plné obrátky! Spuštěním vašeho skvělého e-shopu totiž cesta za úspěchem teprve začíná a zkušený, ostřílený průvodce a rádce se vždy hodí.

Řešení pro náročné

Nevíte, jak správně rozběhnout svůj nový e-shop, naklikat šablonu, případně jak začít konečně opravdu prodávat? Máte pocit, že stojíte na místě, případně se motáte v jednom bludném kruhu a ztrácíte čas i peníze? Zdá se, že nastal čas se zamyslet nad optimalizací procesů!

Analytika a nastavení správného chodu e-shopu i dalších souvisejících procesů je naše specializace. Rozklíčujeme chyby a odhalíme jádro problému – ukážeme vám způsob, jak váš byznys dostat na správnou kolej, aby jel jako na drátkách!

Ale nejen to. Rádi vám pomůžeme i třeba s kompletním nastavením šablony od úplných základů a projdeme s vámi jednotlivé úkony procesu prodeje krok po kroku – od přijetí nové objednávky až po její zdárné vyřízení a odeslání zákazníkovi. Představíme různé možnosti zpracování a vytvoříme plán šitý na míru vašim schopnostem, časovým možnostem i velikosti e-shopu.

Nastavte a osvojte si pravidla skutečně efektivního fungování procesů a buďte na té správné cestě k úspěchu!

Jak postupujeme při tvorbě e-shopu?

Příprava podkladů a analýza

Bez vás a vašeho času to nepůjde. Abychom vám mohli navrhnout e-shop, musíme vás a váš byznys lépe poznat. Získané informace si ověříme v reálném internetovém prostředí.

Příprava prací

Kompletně připravíme projekt, strukturu a koncepci e-shopu. Samozřejmostí je příprava textů, fotek a kategorií, která bude odrážet obchodní priority i potřeby návštěvníků.

Grafický návrh

Atraktivní vizuální stránka vašeho e-shopu je jedním z pilířů vašeho online podnikání. Ještě před realizací vám připravíme finální náhled toho, jak váš web bude vypadat. Společně vychytáme všechny mouchy a dovedeme celý proces k dokonalosti!

Programování

Tvorba webových stránek je u nás na denním pořádku. Proto víme, že programování je to hlavní z celého projektu - postaráme se o to, aby váš e-shop vstoupil do vod internetu s mrštností atleta!

Testování

Nepustíme do světa nic, za co bychom nedali ruku do ohně. Všechny projekty proto prochází fází zkoušek a podrobného otestování funkcí a procesů, vychytání posledních chyb a finálního doladění.

Spuštění

A je to! Váš nový e-shop je na světě! Gratulujeme. Ale máme pro vás špatnou zprávu. Teď to teprve začíná! Teď teprve přijde maraton, který společně absolvujeme, abychom byznys rozběhali. Tomu se říká "internetový marketing".

Jak postupujeme při tvorbě e-shopu?

Příprava podkladů

Bez vás a vašeho času to nepůjde. Musíme se stát vaším odborníkem, obchodním zástupcem, vámi. Potřebujeme od vás načerpat mnoho informací, získat vaše znalosti z oboru. Jen tak je můžeme správně aplikovat na váš projekt a lépe zapasovat hrubá data z analýz. A tak připravit funkční model, který vám pomůže v plnění cílů.

Analýza informací

Získané informace si ověříme v reálném internetovém prostředí (analýza konkurence, trhu, cen, klíčových slov, pozice současného webu atp.).

Příprava prací

Zajistíme kompletní přípravu projektu, struktury a koncepce. Samozřejmostí je s tím související příprava textů, fotek, kategorií atd.

Grafický návrh

Atraktivní vizuální stránka vašeho webu je jedním z pilířů vašeho online podnikání. Ještě před realizací vám nabídneme finální náhled toho, jak váš web bude vypadat. Společně vychytáme všechny mouchy a dovedeme celý proces k dokonalosti!

Programování

Tvorba webových stránek je u nás na denním pořádku. Proto víme, že programování je páteř celého projektu - postaráme se o to, aby nikde nebolela, a váš web vstoupil do vod internetu s mrštností atleta!

Testování

Nepustíme do světa nic, za co bychom nedali ruku do ohně. Všechny projekty proto prochází fází zkoušek a podrobného otestování funkcí a procesů, vychytání posledních chyb a finálního doladění.

Spuštění

A je to! Váš nový web je na světě! Gratulujeme. Ale máme pro vás špatnou zprávu. Teď to teprve začíná! Teď teprve přijde maraton, který společně absolvujeme, abychom byznys rozběhali. Tomu se říká "internetový marketing".

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences