O nás

Kdo jsme?

Jsme analytici, copywriteři, fotografové, grafici, projektoví manažeři, propagátoři na sociálních sítích, prostě tým šikovných lidí tvořící pod značkou Marketing za Vás.

Klidně si nás představte jako takové „překladatele“ z marketingové nebo, chcete-li, „ajťácké“ řeči.

S klientem chceme najít společnou řeč. Nejsme ti, kdo mají vždy pravdu. Hledáme konsenzus a na prvním místě je vždy spokojenost a především úspěšný byznys našeho klienta. Každý krok, který podnikneme na cestě za vaším úspěchem, vysvětlujeme, abyste i vy nasáli naše know-how a věděli, jak na to!

Jaké jsou naše cíle?

  • Spokojení klienti, kteří ví, proč děláme to, co děláme, a vidí výsledky!
  • Dobré vztahy s klienty – mnozí jsou pro nás nejen obchodními partnery, ale za léta úspěšné spolupráce i přáteli. Těchto vazeb si vážíme!
  • Dobře našlápnutý (a kvalitním marketingem podpořený) byznys našich klientů a skvělé obchodní výsledky, na které je radost pohledět.
  • Neustálé sledování trendů a novinek na poli marketingu. Nechceme našim klientům nabízet „včerejší rohlíky“, a proto se nepřestáváme vzdělávat!

Náš tým

Ondra

CEO

Jako jednatel společnosti vnáší do světa marketingu a strategií jiný úhel pohledu, který může nejen otevřít oči, ale i najít zcela novou cestu či směr vašeho podnikání.

Michaela

vedoucí,
projektový manažer

Míša klade důraz na detaily a dodržování termínů. S ní máme jistotu, že každý projekt bude realizován s precizností a profesionálním přístupem. Kreativní a originální nápady jsou zaručeny.

AB.png

Anička​

specialistka email marketingu
a UI designer

Anička u nás tvoří newslettery a stylizuje weby. Má skvělé oko na to, jak má moderní stránka vypadat. Tato práce jí sedí jako ulitá. To díky ní se stránky, blogy a vše co běží našim klientům na internetu, plní vyladěnými příspěvky a úžasným obsahem.

Lana

idea maker,
SMM a UX designerka

Lana je nejen výjimečnou marketingovou specialistkou, ale také talentovanou kreativní manažerkou. Její oddanost práci je nepřehlédnutelná, ať už jde o zvládnutí jakékoli výzvy. Své marketingové koncepce propracovává do nejmenšího detailu, což jí umožňuje být vždy na správném místě v pravý čas. Díky svému hlubokému porozumění sociálním sítím a internetovému marketingu, Lana využívá všechny dostupné nástroje bez váhání.

Petr

specialista na SEO
a PPC kampaně

Petr je skvělým spojením marketingového génia a IT odborníka. Jeho vášní jsou technologie a má schopnost porozumět složitým procesům, které tvoří základ moderního byznysu. Petr nejen spravuje weby s precizností, ale také kouzlí s PPC kampaněmi, které posouvají vaše podnikání na vyšší úroveň. Co je na něm opravdu výjimečné, je jeho touha po neustálém vzdělávání.

Tiana

content creator,
SMM

Tiana je talentovaná content creatorka a zároveň šikovná správkyně sociálních sítí. Je známá svou poctivostí a tichým dřením, a to se v jejích videích i obsahu na sociálních sítích nedá přehlédnout. Svou práci vykonává s neskutečnou samostatností a precizností. Její reels jsou prostě úžasné a dokáže přenést krásu i do těch nejjednodušších věcí. Zdůrazňuje zajímavé detaily a její obsah vždy zaujme a nadchne své sledující. 

Šárka

copywriter

Šárka se pohybuje v marketingu už pěknou řádku let jak profesně, tak i v osobním životě. Neustále se vzdělává a udržuje krok s modernými trendy. Prošla si všemi jeho fázemi, proto má velký přehled a Váš business bude u ní jako v bavlnce. 

MC.png

Markéta​

správce e-shopů

Markéta zpracovává objednávky z našich interních e-shopů. I když se topí v papírech a bez ustání jí zvoní telefon, úsměv na tváři ji neopouští a naopak zdobí naši kancelář. Splatnost faktur, změny v objednávkách, odesílání balíčků – to je její denní chleba.

A co ty?

Chceš být jedním z nás?

Mrkni do záložky Kariéra a ověř si, jestli nehledáme právě tebe!

Proč si vybrat právě nás?

Na prvním místě jste pro nás vy – náš klient – a vaše spokojenost! Vytvoříme a nastavíme kompletní marketingovou strategii, která prodává!

Ani jeden z nás není expert na vše, a proto v našem týmu najdete grafika, který je pedant na vizuál, copywritery s citem pro psané slovo, projektové manažery, kteří se nás nebojí srovnat do latě, a další specialisty. Nad vaším projektem se sejdeme všichni a doladíme ho k dokonalosti.

Máme tah na bránu a jde nám o naše i vaše výsledky. Vytváříme kampaně, které prodávají. Dobré jméno nám dělají úspěchy a prodeje našich klientů.

Ať už potřebujete zkonzultovat obsah na sociálních sítích, nastavit PPC, nebo vyladit web, ať chcete investovat minimum nebo o něco více – vždy se o vás profesionálně postaráme. Na zakázky dohlíží projektový manažer, který nepustí nic, za co bychom nedali ruku do ohně!

Konzultujeme s vámi připravované kampaně. Společně si nastavíme cíle a strategii. Naším cílem je, abyste se na nás mohli kdykoliv obrátit a my tu byli pro vás.

Protože svět marketingu běží rychlostí blesku, neusínáme na vavřínech a sledujeme trendy. Vám předáváme zkušenosti, praktické tipy a triky založené na několikaleté praxi plavby v marketingových vodách.

Jsme z Plzně a okolí stejně jako většina našich klientů. Proto si zakládáme i na tom, abychom pomáhali k rozvoji místní kultury. Aktuálně podporujeme místní fotbalové týmy, se kterými si ve volném čase jdeme rádi zakopat.

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences