Foto a video

Nemusí to být hned hollywoodský film, ale nevěřili byste, kolik zákazníků nasbírá emotivní produktové video

V rámci realizace videa postupujeme tak, že se nejprve zaměříme na způsob, jakým komunikujete se svými zákazníky, jak se prezentuje vaše společnost, a především na to, kdo je vaší cílovou skupinou. Zakládáme si na tom, abychom odvedli kvalitní práci včas – tedy co nejrychleji a zároveň efektivně.

S kvalitní videoprezentací získáte obsah na sociální sítě i webové stránky.

Vytvoříme za vás​

Firemní video

Firemní video je základním stavebním kamenem propagace a marketingu každé společnosti. V několika minutách se potencionální klient dozví vše o společnosti. Zkrátka věříme na "lásku na první pohled" - minimálně ve vztahu s klientem opravdu funguje!

Produktové video

Produktové video představí váš produkt lépe než 1 000 obrázků. Přitom nemusí být nutně o konkrétním produktu, ale velmi zajímavě lze zpracovat video i o vaší službě. Video je aktuálně největší hybnou silou ve světě marketingu - a není to nic nového pod sluncem. Vždyť televizi máme doma už pár desítek let.

Animované video

Prezentace události, svatby, konference či představení e-shopu nebo vývoje produktu. Jedná se o 2D animaci, ve které klientům přiblížíme vámi zadané řešení.

Svatební video

A protože tu nejsme jen proto, abychom vám pomohli prodávat, rádi s vámi oslavíme i důležité životní milníky! Vytvoříme pro vás vzpomínku na celý život, ať je váš rozpočet jakýkoliv.

Záznamy akcí

Proměňte vaši akci v nesmrtelný okamžik pomocí profesionálního videa! Zaznamenáme za vás koncerty, festivaly, přehlídky, přednášky, oslavy a další. Natáčení + střih + efekty, přechody, úpravy barev apod.

Video z dronu

Potřebujete představit váš produkt z jiné, poněkud vyšší, perspektivy? To pro nás není žádný problém. Video z dronu skvěle doplní prezentace realitních kanceláří, developerů, ale třeba i ekofarem nebo jakékoliv jiné firmy. Skvěle totiž doplní jakoukoliv prezentaci.

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences