Projektové řízení

Máte v hlavě velký online projekt? Dosáhněte jeho realizace a všech vytyčených cílů a met efektivně, rychle a bez zbytečných přešlapů! Získejte pomoc zkušeného projektového manažera, který vám pomůže s vypracováním plánu realizace, zařídí jeho vedení, kontrolu prací i spuštění hotového projektu v termínu, bez jediné chybičky a navíc s vychytávkami, o kterých se konkurenci může jenom zdát.

Jsme ostřílenými specialisty na řízení malých kampaní, jako je příprava kvalitní prezentace vaší kamenné pobočky, i velkých projektů, mezi které patří například spuštění zcela nového e-shopu. K vašim projektům přistupujeme zodpovědně, bereme je za své a ze všech sil se snažíme o jejich maximální úspěch.

Jak pracujeme?

Vytyčíme cíle

Chystáte se na trh zavést nový produkt? Uvést novou technologii? Odstartovat e-shop? Při každé cestě je důležité mít cíle. Náš projektový manažer s vámi vytyčí dílčí i velké cíle a podnikne vše proto, abychom jich společně dosáhli.
Chcete se do práce vrhnout, ale nemáte v hlavě jasný cíl? Nevadí. Někdy se cíle formují až při realizaci. Jako sprinteři si vytyčíme bližší cíle a na delší maraton se vrhneme později.

Ušetříme vám čas i peníze

Expert na projektové řízení má v malíku všechny postupy. Ví, co delegovat na koho, umí rozdělit zodpovědnost a především dohlíží na včasné a kvalitní plnění. S kvalitním projektovým řízením se zvyšuje rychlost a efektivita celého projektů.
Naši projekťáci vám proto ušetří nejen čas, ale i peníze!

Jsme sehraný tým

Náš tým prověřily desítky projektů. Sehraný a dobře poskládaný tým je pro nás prevencí případných nezdarů, které u nás nepřipadají v úvahu!
Průběžně a pravidelně kontrolujeme zpracované úkoly a zadání, dodržování termínů, komunikace s programátory a ostatními realizátory, kterým rádi předáme vaši zpětnou vazbu.

Záleží nám na kvalitě, ne kvantitě

Nezakládáme si na portfoliu, které praská ve švech. Zakládáme si na dobrém time managementu, a proto nerozjíždíme více projektů, než je v našich silách. Své klienty si mnohdy vybíráme.
Chceme každému klientovi věnovat maximální pozornost a nedopustíme, aby cokoliv ohrozilo kvalitu výsledku! Klient a jeho úspěšný byznys je pro nás na prvním místě.

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences