Tvorba webů

Toužíte po hezkých a jednoduchých webových stránkách, které by prezentovaly vaše služby odpovídajícím způsobem a hlavně už na první pohled zaujaly ty správné zákazníky

Kvalitní webová prezentace je v dnešní době zásadní snad ve všech oborech, odvětvích i aspektech nejen seriózního byznysu, ale i života. Oblečte v online prostoru i vy svému podnikání slušivý kabátek, na který bude nejen radost pohledět.

Rádi vám pomůžeme s tvorbou a přípravou jednoduchého webu, například na platformě WordPress. Ta nabízí množství předpřipravených šablon a je ideální, pokud na své nové webovky nechcete čekat dlouhé měsíce a zároveň chcete být maximálně spokojeni s výsledkem. Platforma WordPress ovšem vyhoví i náročnějším požadavkům a komplexním řešením, jak z pohledu finální struktury webu, tak i vzhledu. Rádi tedy vytvoříme i zcela individuální řešení vám i vašemu byznysu na míru.

Specializujeme se na menší a střední weby, ale ve štychu nenecháme ani ty, kteří míří výše. Postaráme se i o rozsáhlejší weby, které už potřebují nadstandardní péči. Ty obstaráme formou projektového řízení s externí firmouProjektové řízení máme v malíku, takže připravíme projekt nebo výběrové řízení a následně dohlédneme na to, aby vše běželo jako po drátkách, a vy ve smluveném termínu měli web přesně dle vašich představ.

Jak postupujeme při tvorbě webu?​

Příprava podkladů

Bez vás a vašeho času to nepůjde. Musíme se stát vaším odborníkem, obchodním zástupcem, vámi. Potřebujeme od vás načerpat mnoho informací, získat vaše znalosti z oboru. Jen tak je můžeme správně aplikovat na váš projekt a lépe zapasovat hrubá data z analýz. A tak připravit funkční model, který vám pomůže v plnění cílů.

Analýza informací

Získané informace si ověříme v reálném internetovém prostředí (analýza konkurence, trhu, cen, klíčových slov, pozice současného webu atp.).

Příprava prací

Zajistíme kompletní přípravu projektu, struktury a koncepce. Samozřejmostí je s tím související příprava textů, fotek, kategorií atd.

Grafický návrh

Atraktivní vizuální stránka vašeho webu je jedním z pilířů vašeho online podnikání. Ještě před realizací vám nabídneme finální náhled toho, jak váš web bude vypadat. Společně vychytáme všechny mouchy a dovedeme celý proces k dokonalosti!

Programování

Tvorba webových stránek je u nás na denním pořádku. Proto víme, že programování je páteř celého projektu - postaráme se o to, aby nikde nebolela, a váš web vstoupil do vod internetu s mrštností atleta!

Testování

Nepustíme do světa nic, za co bychom nedali ruku do ohně. Všechny projekty proto prochází fází zkoušek a podrobného otestování funkcí a procesů, vychytání posledních chyb a finálního doladění.

Spuštění

A je to! Váš nový web je na světě! Gratulujeme. Ale máme pro vás špatnou zprávu. Teď to teprve začíná! Teď teprve přijde maraton, který společně absolvujeme, abychom byznys rozběhali. Tomu se říká "internetový marketing".

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences