Procesní řízení

Nevíte, jak správně rozběhnout svůj nový e-shop, naklikat šablonu, případně jak začít konečně opravdu prodávat? Máte pocit, že stojíte na místě, případně se motáte v jednom bludném kruhu a ztrácíte čas i peníze? Zdá se, že nastal čas zamyslet se nad optimalizací procesů!

Analytika a nastavení správného chodu e-shopu i dalších souvisejících procesů je naše specializace. Rozklíčujeme chyby a odhalíme jádro problému – ukážeme vám způsob, jak váš byznys dostat na správnou kolej, aby jel jako na drátkách!

Ale nejen to. Rádi vám pomůžeme s kompletním nastavením šablony od úplných základů a projdeme s vámi jednotlivé úkony procesu prodeje krok po kroku – od přijetí nové objednávky až po její zdárné vyřízení a odeslání zákazníkovi. Představíme různé možnosti zpracování a vytvoříme plán šitý na míru vašim schopnostem, časovým možnostem i velikosti e-shopu.

Nastavte si a osvojte si pravidla skutečně efektivního fungování procesů a buďte na té správné cestě k úspěchu.

Jak pracujeme?

Vytyčíme cíle

Můžete mít vyladěný eshop a stylovou homepage, ale dokud esteticky vyladěné rozhraní nevede k prodejům, není to k ničemu. Společně vyladíme váš eshop tak, aby oslovil správné lidi - vaše potenciální zákazníky!
Jsme odborníci, ale také vás v tom naučíme chodit, pokud budete chtít.

Specifikujeme kritéria

Každá webová prezentace je jiná, protože i cíle každého obchodníka jsou jiné. Samozřejmě - chcete prodávat. Ale už se liší představy o objemech, cílové skupiny apod. Společně vytvoříme specifikace technických kritérií a požadavků vašeho nového webu či e-shopu a postaráme se o váš raketový růst!

Automatizace a řízení procesů

Základem správného fungování eshopu je minimalizace chyb a zbytečné práce. Cesta je automatizace, co jde musí jít "samo".

Vybereme

V našem týmu najdete odborníky na celou řadu úkonů spojených s vaší online i offline prezentací. A pokud na něco chytrou hlavu a šikovné ruce nemáme, provedeme s vámi výběrové řízení a vybereme ideálního zpracovatele jednotlivých úkolů!

Zkontrolujeme

Průběžně a pravidelně kontrolujeme zpracované úkoly a zadání, dodržování termínů, komunikace s programátory a ostatními realizátory, kterým rádi předáme i vaše připomínky a další myšlenky na rozvoj. Od toho máme schopné projekťáky!

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Update cookies preferences